Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

BLACK BOX LFP413, 1250 Mbit/s, SFP, LC, Fiberoptisk, 1310 nm, 10000 m

Forsiden / BLACK BOX LFP413, 1250 Mbit/s, SFP, LC, Fiberoptisk, 1310 nm, 10000 m
Du skal være oprettet på Scriptor Printshop for at få adgang til at se priser og placere ordrer. Opret dig HER.
BLACK BOX LFP413, 1250 Mbit/s, SFP, LC, Fiberoptisk,  1310 nm, 10000 m (LFP413)

BLACK BOX LFP413, 1250 Mbit/s, SFP, LC, Fiberoptisk, 1310 nm, 10000 m

Varenr.:
LFP413
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Beskrivelse

- Support for throughput up to 1250 Mbps makes this SFP ideal for use with high-speed applications such as 1000-Mbps Ethernet.
- Reports basic link characteristics such as SFP type, length of fiber link, wavelength, and bit rate.
- Extended diagnostics enable this SFP to also report information such as temperature, TX and RX power, voltage, and bias current.
- Hot-pluggable interface enables you to change SFPs on the fly when your network requirements change.
- Compatible with SFP slots on most network devices. For details, contact our FREE Tech Support.
NOTE: This SFP does not work with Cisco® switches.

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.