Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

BLACK BOX FO Patch Cable Multi-m - MTRJ - SC Duplex 1m Factory Sealed

Forsiden Diverse tilbehør Kabler BLACK BOX FO Patch Cable Multi-m - MTRJ - SC Duplex 1m Factory Sealed
Du skal være oprettet på Scriptor Printshop for at få adgang til at se priser og placere ordrer. Opret dig HER.
BLACK BOX FO Patch Cable Multi-m - MTRJ - SC Duplex 1m Factory Sealed (EFE078-001M)

BLACK BOX FO Patch Cable Multi-m - MTRJ - SC Duplex 1m Factory Sealed

Varenr.:
EFE078-001M
EAN:
EFE078-002M
  • Konnektor 1 MT-RJ
  • Konnektor 2 SC
  • Længde 1m
Beskrivelse

Premier 62.5/125-µm duplex fibre patch cords with a low smoke, zero halogen jacket

- LSZH (Low Smoke Zero Halogen) cable
- Full traceability & test certificate supplied
- Low Insertion loss for every termination
- 100% factory tested

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.