Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

BLACK BOX FO Patch Cable Color 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 2m Factory Sealed

Forsiden Diverse tilbehør Kabler BLACK BOX FO Patch Cable Color 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 2m Factory Sealed
Du skal være oprettet på Scriptor Printshop for at få adgang til at se priser og placere ordrer. Opret dig HER.
BLACK BOX FO Patch Cable Color 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 2m Factory Sealed (FOCMR10-002M-SCLC-RD)

BLACK BOX FO Patch Cable Color 10Gbit Multi-m - Red LC-SC 2m Factory Sealed

Varenr.:
FOCMR10-002M-SCLC-RD
  • Type Fiber
  • Konnektor 1 SC
  • Konnektor 2 LC
  • Color Rød
  • Længde 2m
På lager
Beskrivelse

- Match Black Box fiber cable to your company, team, or school colors for that special networking application.
- Choose from four cores: 62.5-, 50-, 10-GbE laser-optimized 50-micron multimode, and 9-micron single-mode cable.
- Get the connectors you want: ST, SC, LC, and MT-RJ in 10 different combinations.
- Choose from 12 different colors.
- Select from 13 lengths ranging from 1 to 30 meters.
- Guaranteed for life!

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.