Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

BLACK BOX FO Patch Cable 62 5/125 µm Multi-m - SC-LC 2m Factory Sealed

Forsiden Diverse tilbehør Kabler BLACK BOX FO Patch Cable 62 5/125 µm Multi-m - SC-LC 2m Factory Sealed
Du skal være oprettet på Scriptor Printshop for at få adgang til at se priser og placere ordrer. Opret dig HER.
BLACK BOX FO Patch Cable 62 5/125 µm Multi-m - SC-LC 2m Factory Sealed (FO625-LSZH-002M-SCLC)

BLACK BOX FO Patch Cable 62 5/125 µm Multi-m - SC-LC 2m Factory Sealed

Varenr.:
FO625-LSZH-002M-SCLC
  • Konnektor 1 SC
  • Konnektor 2 LC
  • Color Orange
  • Længde 2m
Beskrivelse

- OM1 (62,5/125µm) Duplex Multimode patch cable
- Low Smoke Zero halogen jacket
- Available with ST, SC, and LC connectors
- Basic line in 5 standard lengths

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.