Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

BLACK BOX FO CERAMIC 62.5 PVC ST-LC 10M PATCH Factory Sealed

Forsiden / Diverse tilbehør / Kabler / BLACK BOX FO CERAMIC 62.5 PVC ST-LC 10M PATCH Factory Sealed
Du skal være oprettet på Scriptor Printshop for at få adgang til at se priser og placere ordrer. Opret dig HER.
BLACK BOX FO CERAMIC 62.5 PVC ST-LC 10M PATCH Factory Sealed (EFN110-010M-STLC)

BLACK BOX FO CERAMIC 62.5 PVC ST-LC 10M PATCH Factory Sealed

Varenr.:
EFN110-010M-STLC
  • Konnektor 1 LC
  • Konnektor 2 ST
Beskrivelse

Our best terminated multimode fiber optic cable with precision ceramic connectors and a low price!

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.