Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

BLACK BOX Fiber Adapter Panels - Ceramic 6 Duplex ST Blue Factory Sealed

Forsiden / BLACK BOX Fiber Adapter Panels - Ceramic 6 Duplex ST Blue Factory Sealed
Du skal være oprettet på Scriptor Printshop for at få adgang til at se priser og placere ordrer. Opret dig HER.
BLACK BOX Fiber Adapter Panels - Ceramic 6 Duplex ST Blue Factory Sealed (JPM460C)

BLACK BOX Fiber Adapter Panels - Ceramic 6 Duplex ST Blue Factory Sealed

Varenr.:
JPM460C
  • Produkt Kabelkomponenter
Beskrivelse

Quick Facts
- This high-density fiber panel comes with (6) ST duplex connectors.
- Guaranteed for life!

Further Details
- Adapter panels snap easily into all standard fiber enclosures, cabinets, and patch panels, including all Black Box models.
- Panels with ceramic sleeves are well-suited for high-performance, mission critical single-mode and multimode connections.
- High-density panels with SC or LC duplex connectors are available.
- Standard panels and panels with bronze sleeves are also available.

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.