Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

BLACK BOX 50/125 PVC ST-ST 1M DUPLEX ASSEM Factory Sealed

Forsiden / Diverse tilbehør / Kabler / BLACK BOX 50/125 PVC ST-ST 1M DUPLEX ASSEM Factory Sealed
Du skal være oprettet på Scriptor Printshop for at få adgang til at se priser og placere ordrer. Opret dig HER.
BLACK BOX 50/125    PVC ST-ST 1M DUPLEX ASSEM Factory Sealed (EFN6023-001M)

BLACK BOX 50/125 PVC ST-ST 1M DUPLEX ASSEM Factory Sealed

Varenr.:
EFN6023-001M
EAN:
0822088016144
  • Konnektor 1 ST
  • Konnektor 2 ST
Beskrivelse

- These 50-micron fiber cables provide three times the bandwidth of standard 62.5-micron cables. That means greater performance over longer distances.
- Cables boast an ultra-low insertion loss of less than 3 dB.
- Cables feature two 900-µm buffered fibers surrounded by aramid yarn strength members.
- Guaranteed for life!
- Great for new buildings and upgrades to existing buildings.
- Ideal for storage area networks (SANs), high-speed parallel optics interconnects, and other high-speed, high-capacity interconnect applications.
- Ceramic connectors provide low signal loss, high reliability, and long life.
- Provide total immunity to electrical interference.
- Cables are RoHS compliant.

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.